KGFVY-7733B-8WCK9-KTG64-BC7D8KGFVY-7733B-8WCK9-KTG64-BC7D8
خدمات شهري
--
-----------------
با توجه به اينكه مسئله پاكيزه نگه داشتن محيط زندگي از دير باز يكي از مسائل و دغدغه هاي انسان بوده است لذا از همان دوران اوليه تولد تمدن و شروع زندگي اجتماعي شهري (مدينه اي) آدميان روشها و مقررات خاصي براي پاكيزه نگه داشتن و زيبا سازي محيط زندگي و پيرامون خود به كار گرفته اند.

افزايش جمعيت و گسترش شهرها ومتعاقبا رشد ميزان توليد زباله و تنوع زباله ها جوامع بشري را بر آن داشت تا به فكر سيستماتيك كردن امور شهري افتاده و نهادهايي را جهت ارائه خدمات شهري داير نمايند كه بعدها اين نهادها عنوان بلديه و بعد ها شهر داري نام گرفتند.

در عصر حاضرنيز امر پاكسازي شهري يكي از مهمترين اموري ميباشد كه مسئولين ذيربط شهرداريها را متوجه خود نموده است. اين امر در كلان شهري مانند تهران با ميليونها نفر جمعيت و هزاران تن زباله روزانه از حساسيت بالايي برخوردار بوده و بايستي بصورت مستمر و منضبط و با به کار گیری متد و تجهیزات به روز و مناسب انجام پذيردكه هر گونه اخلال در اين امر صدمات و خسارات گاها جبران ناپذيري را در پي خواهد داشت.

لذا متعاقب برنامه هاي گسترده وكلان مديريتي در سطح شهرداريهای کشور و به منظور انجام بهينه عمليات و كاهش دخالت مستقيم نيروي انساني در امر پاكسازي شهري در بزرگراهها و ساير معابر شهري و مناطق مسكوني كه امكان استفاده از سيستم مكانيزه وجود دارد عمليات رفت و روب و جمع آوري زباله بصورت مكانيزه در مقابل سيستم سنتي توسط دستگاهها و ماشين آلات مكانيزه جايگزين گرديده است. و به یاری خداوند متعال شرکت هماآذین پاک نیز عزم بر آن داشته است با بکارگیری کلیه امکانات و ظرفیتهای خود دوشادوش سایر همکاران و نهادها و مسئولین دست اندرکار در حوزه های مشاوره و طراحی و اجرای کلیه امور مربوط به خدمات شهری با بالاترین کیفیت و تکنولوژی روز دنیا مشارکت و همت لازم را داشته باشد .